Lékař/ka ve Skandinávii (Švédsko, Norsko, Dánsko)

Nabízíme trvalé pozice ve veřejném zdravotnictví ve Skandinávii pro specializované české lékaře s intenzivním jazykovým kurzem pro všechny členy rodiny. Aktuálně jsou k dispozici volná místa zejména v oboru Anesteziologie, Radiologie, Psychiatrie a Praktického lékařství. Hledáme také zdravotní sestry s VŠ vzděláním.NABÍZÍME:Trvalou smlouvu.
Atraktivní plat.
Školení v rámci pracovní doby.
Výpomoc při hledání: bydlení, školy a mateřské školky.
Po počátečním pohovoru pozvání na studijní cestu do Skandinávie k poznání Vašeho regionu a pracovního prostředí.
Asistenci s náklady na přestěhování a přemístění.
Intenzivní jazykový kurz, i pro Vaši rodinu.
V průběhu jazykového kurzu €700 čísté odměny za měsíc, dále měsíční příspěvek €70 na každé dítě, apartmán zdarma a úhradu cestovních nákladů pro celou rodinu.
Skvělou příležitost profesionálního růstu.Společnost MediCarrera posytuje veškeré následující služby pro uchazeče ZDARMA.POŽADUJEME:
Odborný titul ve Vašem oboru uznaný v EU.
Absolvování intenzivního jazykového kurzu.
Motivaci k životu a práci ve SkandináviiPro přehled všech nabízených pozic, konzultujte prosím naše stránky zde: https://medicarrera. com/healthcare-jobs- scandinavia/Pokud jste specialistou v některých z uvedených oborů a máte zájem o více informací k daným pozicím, vyplňte prosím jednoduchý registrační formulář na těchto stránkách a náš personál Vás bude již na základě Vašeho profilu kontaktovat a informovat o konkrétní nabídce.Zde naleznete video, které vysvětluje celý proces: https://vimeo.com/231850713

zahraničí
Nabídka přidána 20. 2. 2018

Kontakt na zadavatele

Odpovědet na inzerát

Kontaktní informace

Text odpovědi

AntiSpam

Odpovědí souhlasím s pravidly inzerce.


toplist