NĚMECKO, SEZÓNNÍ PRÁCE V ZEMĚDĚLSTVÍ 2018, I S UBYTOVÁNÍM

I bez znalosti němčiny.
I pro páry a skupinky.
Často i krátkodobé brigády (na 1-2 týdny). Výdělky cca. 2.000, - € = cca. 55.000 Kč/ měs. netto (orientačne, statistický průměr).
Nástup možný s pravidla prakticky IHNED (i průběžně, na dohodnutou dobu, bez zdlouhavého "papírování" a vyřizování).Ubytování a stravu z pravidla zajišťují farmáři (přímo na farmě, nebo v okolí).
Uváděný plat je statistický průměr. Závisí na povaze práce a konkrétní dohody....... Zní to pěkně, zřejmě jste však už zjistili, že najít tak lukrativní brigádu v NĚMECKU (nebo i jinde v zahraničí), dle Vašich kritérií, možností a schopností, není zrovna jednoduché… TAK „JAK NA TO“!?Máme pro Vás spolehlivé ŘEŠENÍ:Interaktivně aktualizován (propojen s webstránkami společností)e-program, který Vám umožní zorientovat se v nepřehledném trhu práce a pomůže bezpečně získat brigádu na farmě v Německu (nejen)...Vzhledem k omezeným možnostem inzertního serveru, doporučujeme podrobné info., jak získat job dle Vašich představ, vyžádat e-mailem.Jsme tu pro Vás !Nejsme zprostředkovatelem práce za úhradu a netýkají se nás ustanovení MPSV (v CZ) ani ÚPSVaR (v SK).

zahraničí
Nabídka přidána 13. 3. 2018

Kontakt na zadavatele

Odpovědet na inzerát

Kontaktní informace

Text odpovědi

AntiSpam

Odpovědí souhlasím s pravidly inzerce.


toplist