Brigády, přivýdělk, brigády pro studenty Brno

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Kategorie

Aktuální pracovní nabídky - Brigády, přivýdělk, brigády pro studenty Brno

Night club v Brně hledá společnice

Erotický šantán Lady Marion v Brně na hlavní třídě blízko centra přijme dívky, které hledají nezávislost. Nabízíme férové jednání, peníze denně. Ubytování zdarma, wifi, bazén, solárium. Vhodné i pro studentky a začátečnice, nebo brigádu. Možno i jen víkendy, nebo i hostovat v sesterském klubu Lady Marion v Karlových Varech. tel. +420 605 244 222 Web: http://www.l...

Brno

Úklidové práce pro zdrav. znevýhodněné Brno

Přijmeme pracovníky na denní i noční úklid Nákupního centra v Brně.- možnost volby směn- možnost přivýdělkuMísto je vyhrazeno pro osoby se zdravotním znevýhodněním - aktivní částečné i plné invalidní důchodce a OZP.Požadujeme:- Praxe v oboru úklidu výhodou- Zdravotní způsobilost - Trestní bezúhonnost- Smysl pro pořádek a pečlivost- Spoleh...

Brno

Inzerát již není platný.

Staňte se součástí týmu

Skvělá podpora a skvělé lidi v týmu.To jsou super lidičky kteří vás naučí jak si vydělat kačku na víc.Nebojte se pojďte do toho.Více info do zpráv.

Brno

Inzerát již není platný.

Distributorka prodeje

Máte zájem o takový, který Vám zaručeně vydělá?. Vše z domova a bez stresů.Rychlé rozhodování je základem Vašeho úspěchu, váhavci nemají šanci. Informace jsou zadarmo, tak na co čekáte?

Brno

Inzerát již není platný.

Dotazování v Brně

Dotazování v Brně - Dotazuje se na oslovených adresách a domácnostech, hledáme nové zájemce.Nabízíme:- zajímavá finanční odměna: 2000,- Kč za 10 vyplněných dotazníků, tzn. 1 dotazník = 200,-Kč,- flexibilní zaměstnání (můžete si rozvrhnout svůj čas),- práci v místě bydliště a okolí,- spolupráci formou DPP nebo ŽL.Požadujeme:- věk nad 18 let,-...

Brno

Inzerát již není platný.

Udělejte úžasnou věc

Přidejte se zdarma do našeho týmu a to bez vstupních poplatků.Kde je velká podpora pro nováčky.Neváhejte a ještě dnes se k nám přidejte.Svou prací a pílí dosáhnete ke splněním svých snů.

Brno

Inzerát již není platný.

Nezávislost pro vás

Umíte si představit, že: Vaši pracovní dobu i volno si určujete jen Vy.. máte jistý a stálý příjem, který bohatě pokryje všechny Vaše výdaje.. Vaše rodina žije ve vlastním bydlení.. jezdíte na placenou dovolenou i několikrát za rok.. máte jistotu, kterou Vám nikdo nevezme.. o délce zapracování se rozhodujete sami.Je opravdu skvělé být nezávislý :))))))

Brno

Inzerát již není platný.

Funguje to skvěle

Nikam nechodít,vydělávat z pohodlí domova,když budete mít čas. Sen?NE realita,pokud jste ochotní svůj čas věnovat přivýdělku,neváhejte mě kontaktovat.

Brno

Inzerát již není platný.

Obchodní zástupce

Anglická firma Betterware hledá do své společnosti nové obchodní zástupce.Náplň práce-nákup,prodej dle aktuální nabídky firmy.Zpracování objednávky-objednání zboží.Propagace-psaní recenzí na výrobky.Péče o zákazníka –zákaznický servis.Firma nabízí po zapracování benfity ve formě dárečků i pasivní výdělek.

Brno

Inzerát již není platný.

Internet je bezva

Pěkný příjem již dnes. Předem upozorňuji že základní investice je jako v každém podnikání nutností což je váš čas,píle,ctižádost...Odměnou jsou peníze. Nabízím provedení projektem a poskytnutí webové stránky kde jsem se snažila vše dopodrobna vysvětlit + českou facebook skupinu pro důkaz že projekt opravdu funguje... Pište pro více informací

Brno

Inzerát již není platný.

Strana 1  další →

toplist