Doučování Praha

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Aktuální pracovní nabídky - Doučování Praha

Manipulant se zbožím

Manipulant se zbožím - Praha H.Počernice,dobré spojení MHD metro Černý Most.Náplň práce: balení elektroniky, štítkování, práce s PC.Požadujeme:základní znalost PC,čistý trestní rejstřík, manuální zručnost, pečlivost,spolehlivost, zodpovědnost. Nabízíme: jednosměnný provoz Po - Pá Europa Workintense spol. s r.o.

Praha

Inzerát již není platný.

Nabízím doučování Českého jazyka

Nabízím doučování Českého jazyka, Literatury, Dějepisu v Praze. Mám vystudovanou VŠ pedagogickou, obor: 1. stupeň pro ZŠ. Nabízím doučování hlavně žákům na zákl. škole, žákům na 2. st. ZŠ, na gymnáziích, cizincům.

Praha

Inzerát již není platný.

Celoroční pracovníci, dobrovolníci, charita

Turistický dětský oddíl SRUB hledá do svých řad nové dobrovolníky od 17 do 60 let, kteří jsou ochotni celoročně pomoci při vedení jednotlivých dětských klubů, kroužků, oddílů, či pomoci při přípravě víkendových a poznávacích akcí, výletů a dětských táborů. V případě zájmu mrkněte na www.srubak.cz

Praha

Inzerát již není platný.

Španělština, Angličtina zábavně a kvalitně + příprava na Hispanistiku

Jsem studentka Hispanistiky na FF UK a nabízím doučování španělštiny. Může se pojmout jako příprava k testu, zkouškám, maturitě nebo k přijímačkám na VŠE a Hispanistiku.Učím na základě různých odborných materiálů. Časově jsem flexibilní (i o víkendech). Cenová dostupnost: 250,-!Budu se těšit na spolupráci!

Praha

Inzerát již není platný.

Ruský jazyk

Dobrý den. Jsem rodílý mluvčí ruštiny a běloruštiny z Běloruska. Rad pomůžu připravit k různym zkouškam, konverzace, ke keždemu garantuju individualní přistup a zajmáve úkoly. Určitě, vás to budé bavít. Mějte se hezký, těšim se na spoluprace. :) Cena je podle vaších požádavek.

Praha

Inzerát již není platný.

Doučování českého jazyka pro mluvící Rusky

Nabízím konverzace českého jazyka pro rusky mluvící cizince. Pro výuku mám volné tři dny v týdnu - pátek, sobota, neděle. Jedna vyučovací hodina (1hod 30min.) 150kč. ????????? ????? ???????? ????? ??? ???????-????????? ???????????. ??? ???????? ???? ????????? ??? ??? ? ?????? - ???????, ???????, ???????????. ???? ??????? (1 ??? 30 ???.) 150kč.

Praha

Inzerát již není platný.

učte cizince česky doma

Učte cizince česky doma internátně v AJ, ev. i v jiném jazyce,1 kurz 1-3 týdny podle vašich možností. Odměna až 580 EUR za týden podle počtu až 6h/týden. A ještě získáte praxi v jazyce a zaplatí oni vám, tel. 739 902 646.

Praha

Inzerát již není platný.

Individualni trener JiuJitsu,Sambo,Pankration.

Nabizim individualni treninky,primo u Vas doma!Nepotrebujete nikam jezdit. Znalost jazyku - anglicky,cesky,rusky,kazakh.Cash - 120 - jeden trenink. Staci mi napsat nebo zavolat a domluvime se na 1.trenink! Tesim se na Vas!!! Mistr JiuJitsu,KMS Combat Sambo,Poloprofi Oktagon.Russian Army fight.Karate Kiokushin.

Praha

Inzerát již není platný.

Doučím angličtinu

Doučím angličtinu, konverzáciu,gramatiku aj slovíčka. Podľa učebnice študenta. Som študentkou na Vysokej škole umeleckého zamerania v Prahe a mám certifikát z AJ na úrovni B1

Praha

Inzerát již není platný.

Strana 1  další →

toplist