Jednorázová výpomoc, brigáda Brno

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Aktuální pracovní nabídky - Jednorázová výpomoc, brigáda Brno

Dvoutýdenní brigáda z domu, nutný vlastní telefon s neomezeným voláním v ČR

Dvoutýdenní brigáda z domu, nutný vlastní telefon s neomezeným voláním v ČR. Hledáme mladé spolehlivé po telefonu komunikativní brigádníky na práci z domu. Jedná se o domlouvání zakázek po telefonu. Vysoké odměny z každé zakázky. Reálně si lze vydělat odhadem od nuly asi tak až do pěti tisíc týdně. Vlastní telefon nutný. Také hledáme hlavního koordinátora, kt...

Brno

Inzerát již není platný.

Úklidové práce v Brně na BVV - Strojírenský veletrh (8. 10. - 14. 10. 2017)

Firma OLMAN spol. s.r.o. hledá v Brně během konání strojírenského veletrhu na BVV šikovné a spolehlivé BRIGÁDNÍKY/CE na úklidové práce na DPP.

Brno

Inzerát již není platný.

Honorované focení

Nabízím (pravidelný) přivýdělek všem ženám a dívkám. Pár fotografií tvého (polo)nahého těla bez obličeje, se zárukou NEzveřejnění a odměna je tvoje. Věk ani postava nerozhoduje. Vhodné pro studentky, maminky, mohou být i dvě nebo tři kamarádky. Kvalitním foťákem. Venku i v interiéru. Vše v klidu a slušně. Na všem se dá domluvit.

Brno

Inzerát již není platný.

Přemístění zeminy, rychlá akce! Spěchá!

Rychle a pracovitě pro studenta. Posbírat zeminu na svahu a odnést do kontejneru. Za den - dva práce 2000,-

Brno

Inzerát již není platný.

Modelka

Nabízím (pravidelný) přivýdělek všem ženám a dívkám. Pár fotografií tvého (polo)nahého těla bez obličeje, se zárukou NEzveřejnění a odměna je tvoje. Věk ani postava nerozhoduje. Vhodné pro studentky, maminky, mohou být i dvě nebo tři kamarádky. Kvalitním foťákem. Venku i v interiéru. Vše v klidu a slušně, k dispozici asistentka. Na všem se dá domluvit.

Brno

Inzerát již není platný.

Brigáda 11.1.2011 Brno

Nabízím brigádu pro 5 osob dne 11.1.2011 v Brně, BVV, sál Rotunda, Výstaviště 1, jedná se o registraci účastníků semináře, v případě zájmu volejte na tel 608504845 popř. pište na email a.bezouskova@organizacni.cz

Brno

Inzerát již není platný.


toplist