Brigády, přivýdělk, brigády pro studenty Jihomoravský kraj

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Kategorie

Aktuální pracovní nabídky - Brigády, přivýdělk, brigády pro studenty Jihomoravský kraj

Pracovnice úklidu - úřad města Brna HPP/DPP (nástup duben 2018)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – hledá šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici Uklízečka na odpolední úklid od 17 hodiny do 21 až 22 hodiny na 4 - 5 hodin denně.Nástup od 1. 4. 2018.Zároveň hledáme šikovnou vedoucí směny, která bude mít na starosti jak svůj úsek úklidu, tak povede docházku a přebírání/vydávání pracovního materiálu ze skladu. Zkušenosti v úk...

Jihomoravský kraj

Pracovníci do bezpečnostní a požární hlídky na BVV během konání Veletrhů

Firma OLMAN, spol. s r.o. – hledá do svého týmu šikovné a spolehlivé pracovníky do bezpečnostních a požárních hlídek na BVV během konání Veletrhů Brno.

Jihomoravský kraj

Pracovníci na mytí oken - Brno (nástup duben 2018)

Firma OLMAN, spol. s.r.o. – hledá šikovné a spolehlivé BRIGÁDNÍKY/CE na mytí oken v Brně - střed na ul. Rooseveltova a Husova. Pracovní doba od 7:30 do 14:00 hodin, začátek prací duben 2018.

Jihomoravský kraj

Pracovníci ostrahy na Veletrh TECHAGRO - Brno (7. 4. – 12. 4. 2018)

Firma OLMAN, spol. s.r.o. – hledá šikovné BRIGÁDNÍKY na ostrahu objektů na BVV během konání Veletrhu TECHAGRO - Brno v termínu od 7. 4. – 12. 4. 2018.

Jihomoravský kraj

Pracovníci úklidu na Veletrh TECHAGRO - Brno (7. 4. – 12. 4. 2018)

Firma OLMAN, spol. s.r.o. – hledá šikovné BRIGÁDNÍKY/CE na úklidové práce na BVV během konání Veletrhu TECHAGRO - Brno v termínu od 7. 4. – 12. 4. 2018.

Jihomoravský kraj

Tenisový trenér

Tenisová škola přijme do svého kolektivu tenisové trenéry (schopnost samostatného vedení skupinového tréninku) sportovně založené studenty, SŠ, VŠ s dobrými pedagog. schopnostmi pro tréninkové středisko v Brně od září na odpolední brigádu. Nástup ihned.

Brno

Pracovník(ce) na strojový úklid - Kuřim

Firma OLMAN spol. s.r.o. – úklidová společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého kolektivu šikovného pracovníka(ci) na strojový úklid a částečně ruční úklid. Jedná se o odpolední směny od 16.00 – 23.00 hod. Nástup možný ihned.

Jihomoravský kraj

Uklízečka - Brno Sever

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá do svého týmu pro pracoviště Brno – ul. Soběšická šikovnou pracovnici na úklid. Práce na DPP odpolední směna od PO - PÁ od 16.00-20.00. 75 Kč/hod.

Jihomoravský kraj

Jednoduchá brigáda Kuřim

Hledáme nové kolegy na jednoduchou manuální brigádu v Kuřimy.Jedná se o nenáročnou kontrolu drobných dílů do automobilového průmyslu.Především hledáme bystré a pozorné lidi. Nezáleží na věku ani vzdělání.Očekáváme spolehlivost, snahu a fér jednání.Na oplátku nabízíme flexibilní pracovní dobu Po - Pá (7-15). Práci v přátelském tichém prostř...

Jihomoravský kraj

doučování anglického jazyka

Dobrý den, nabízím doučování anglického jazyka pro žáky základních a středních škol, přípravu na maturitu i vysokou školu. Možnost doučování dětí i dospělých, i lekce přes skype. Jsem absolventkou filozofické fakulty MU, obor anglický jazyk a literatura, složila jsem zkoušku CAE, a nějakou dobu jsem žila v zahraničí. Budu se těšit na naši spolupráci.

Brno

Strana 1  další →

toplist