Manuální brigády

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Aktuální pracovní nabídky - Manuální brigády

BRIGÁDA - pracovník do lakovny

Hledáme brigádníky na práci v lakovně se sídlem v Blansku.- Jedná se o navěšování a svěšování nalakovaných polotovarů.- Práce na ranní, odpolední a noční směny*Požadujeme manuální zručnost a zodpovědný přístup*Odměna za odvedenou práci 90,-/hod.

Jihomoravský kraj

Uklízečka - Brno Lesná (nástup od 1. 1. 2018)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště Brno – Lesná, ul. Okružní šikovnou paní na úklidové práce v odpoledních hodinách PO – PÁ (od 16:00 – 19:00 hod.).

Jihomoravský kraj

Pracovník na úklid papírových kartonů v hale

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – hledá do svého týmu dva šikovné pracovníky do výrobního skladu na odklízení kartonů a udržování pořádku v hale. Nástup IHNED.Volejte 730 186 797, životopisy zasílejte na email: nabor@olman.czPracoviště: Brno, ul. K Letišti (rozhraní Slatina/Šlapanice)Pracovní doba: PO - PÁRanní nebo odpolední směna/střídání dle domluvyRann...

Jihomoravský kraj

Obsluha mycího tabletu - myčky (od 85 Kč/hod.)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – hledá pro pracoviště v Brně – Černovicích šikovného a spolehlivého pracovníka - muže na obsluhu mycího tabletu – myčky. Nástup možný ihned.

Jihomoravský kraj

Pracovníci úklidu - uklízečky (ranní úklid) nástup od 2. 1. 2018

Firma OLMAN SERVICE s. r.o. přijme na úklidové práce v ranních hodinách šikovné a spolehlivé pracovníky úklidu – uklízečky.

Jihomoravský kraj

BRIGÁDY VE SKLENÍCICH V NIZOZEMÍ

Pěstování zeleniny a květin (Nizozemsko je největší vývozce květin na světě). Výsadba, ošetřování, balení zeleniny a květin / příprava k expedici pro zákazníky.

zahraničí

Uklízečka - porodnice Podolí

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – společnost zabývající se komplexními službami v oblasti správy nemovitostí hledá pro pracoviště v Praze 4 – porodnici Podolí dvě šikovné a spolehlivé pracovnice na pozici uklízečka na DPP. Hodinová mzda 75 Kč.

Praha

Skladník až 170 Kč/hod.

Pro našeho významného klienta na Praze - východ hledáme schopné kandidáty na pozici Skladníka.

Praha-východ

Uklízečka - Veverská Bitýška DPP

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště Brno - venkov – Veverská Bitýška šikovnou paní na úklidové práce v odpoledních hodinách PO – PÁ (od 18:00 – 22:00 hod.) na úklid kanceláří. Práce na DPP.Vhodné pro zájemce z blízkého okolí.Bližší informace na tel. 731 118 468 nebo zasílejte životopisy na emailovou adresu: nabor@olman.cz.P ožadujeme:Sa...

Brno-venkov

Úklidový pracovníci - Praha 1, 2

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – hledá pro pracoviště v Praze 1, 2 šikovné pracovníky na večerní úklid od 16:00 hodin na úklid administrativních budov. Nástup možný ihned. Pracovní doba na 4,5 hodiny nebo 8,5 hodin/denně.Požadujeme: Praxe vítánaTrestní bezúhonnost Samostatnost SpolehlivostNa bízíme:Dlouhodobou a stabilní práciPravidelný měsíční p...

Praha

Strana 1  další →

toplist