Úklid a pomoc v domácnosti nabídka

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Aktuální pracovní nabídky - Úklid a pomoc v domácnosti nabídka

stálá brigáda - úklid

Hledáme šikovnou slečnu nebo paní na úklid kancelářských prostor, šaten, wc a kuchyňky.

Jihomoravský kraj

Uklízečka

Pro ruskomluvící. Hledáme paní na úklid apartmánů v centru Prahy. Práce na plný úvazek. Pracovní doba 9 - 18 nebo 10 - 20. Požadujeme dlouhodobou spolupráci. Nabízíme vysoké mzdové ohodnocení, odměny. Volejte prosím 608 328 864

Praha

Úklid domácnosti

Hledám spolehlivou slečnu, nejlépe studentku UJEP, na pravidelný týdenní úklid domácnosti a pomocné práce v domácnosti. Jedná se velmi čistý byt ve staré vile v centru Ústí nad Labem. Úklid 1x týdně 5 hodin v pracovním dni za 400,- Kč. Žehlení, úklid, koupena, okna dle potřeby, květiny o dovolené. Vše také dle aktuální situace a domluvy.

Ústecký kraj

Pracovník úklidu

Přijmeme zaměstnance na DPP, požadujeme pracovitost a trestní bezúhonnost. Mzda od 100 Kč/hod.

Mladá Boleslav

Pracovnice úklidu – Krajský úřad Brno

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – hledá šikovné a spolehlivé pracovnice na pozici Uklízečka na Krajský úřad Jihomoravského kraje na odpolední úklid od 17 hodiny do 21 až 22 hodiny na 4 - 5 hodin denně.

Inzerát již není platný.

Brigáda-úklidové práce /Černovické terasy/

*6hodinové směny ranní a odpolední *ranní 7:00-13:00*odpolední 11:00-17:00*úklid šatny,toalety,chodb y,kancelářePožadujeme*samostatnos t*pečlivostNabízíme*hodinová mzda 75Kč/hod.*dlouhodobá spolupráce

Brigáda-úklidové práce Brno-Slatina

6hodinové směny ranní a odpoledníranní 7:00-13:00odpolední 11:00-17:00úklid šatny,toalety,chodb y,kancelářePožadujeme:samostatnos tpečlivostNabízíme:hodinová mzda 75Kč/hod.dlouhodobá spolupráce

Brno: Úklid nádraží. Pouze pro OZP.

Hledáme spolehlivé kolegy na pozici UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA venkovních prostor (nástupiště atd.) vlakového nádraží v Brně. Pracovní zařazení je vyhrazeno pro osoby se zdravotním znevýhodněním (OZP), pro které máme vytvořen status Chráněného pracovního místa. Kontakt: 702 047 316

Brno

Uklízečka, úklid domácnosti

Informace o pracovním místěAgentura Slunečnice Vám nabízí:- práci paní na úklid v příjemném prostředí soukromých domácností- možnost si práci v domácnosti sama zorganizovat- sama si určíte, kolik úklidů na týden si vzít (1 nebo i 5 a více, podle přání)- vyberete si kam budete chtít na úklid dojíždět- jedná se o práci v příjemném a upraveném pro...

Praha

Pracovník úklidu /i pro ID nebo OZZ/ Praha 9, Kbely

Náplň práce:-úklid svěřených prostorPožaduj eme:-zodpovědnost-pečlivost, ochotu pracovat-min. věk 18 letNabízíme:-práci na hlavní pracovní poměr nebo DPP- motivační mzdu- dlouhodobou spolupráci- 6ti hodinové směny -příspěvek na dopravu, ubytovnuV případě zájmu volejte na tel. číslo 775 430 781 nebo pište na ruzickova@avesplus.cz

Praha

Strana 1  další →

toplist