Práce v administrativě

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Aktuální pracovní nabídky - Práce v administrativě

Personalista/-ka, Brno

Do týmu bezpečnostní agentury přijmeme nové kolegy/kolegyně na pozici: PERSONALISTA/PERSONA LISTKA..Stěžejními úkoly na této pozici jsou:- aktivní nábor uchazečů o práci (v oboru bezpečnostních služeb a úklidu)- zajišťování inzerce (pracovní portály, sociální sítě)- každodenní telefonická a osobní komunikace s uchazeči- vkládání dat do interního s...

Jihomoravský kraj

Dekoratér/ka prodejen s nábytkem

Pro našeho významného klienta, obsazujeme pracovní pozici:

Praha

Finance and Controlling Officer

Pro našeho váženého klienta, originální farmaceutickou společnost sídlící na Praze 4, obsazujeme pracovní pozici: Finance and Controlling Officer.

Praha

Asistentka / recepční ve farmaceutické firmě

Pro našeho klienta, farmaceutickou společnost, obsazujeme pracovní pozici: asistentka/recepční s Aj.

Praha

Inženýr kvality (Boskovice, HPP + benefity)

Náplní Vaší práce bude:- Řízení dodavatelské nebo zákaznické kvality- Spolupráce při změnách a zavádění nových projektů- Udržování a zlepšování systému řízení kvality- Spolupráce při auditech.Naše očekávání od Vás jsou:- Zájem o kontrolu, řízení kvality a chuť se v oboru dále vzdělávat- Aktivní přístup k pracovním úkolům- Praxe ...

Jihomoravský kraj

Recruiter

Do našeho týmu hledáme nového člověka, který rád pracuje s lidmi a nadále se chce rozvíjet a posouvat vpřed. Potřebujeme k sobě někoho, kdo se nebojí práce a žádné výzvy a bude ho těšit, že dělá velmi prospěšnou činnost, která pomáhá firmě. Nabízíme novou pozici Recruiter a možná hledáme právě vás.

Jihomoravský kraj

Recepční do Kralup nad Vltavou

Významná a stabilní společnost s dlouhodobou působností na českém trhu hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Recepční do Kralup nad Vltavou.

Středočeský kraj

Recepční do Prahy

Významná a stabilní společnost s dlouhodobou působností na českém trhu hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Recepční do Prahy.

Praha

Administrativní pracovník/pracovnice

Významná a stabilní společnost s dlouhodobou působností na českém trhu hledá vhodné kandidáty na pozici Administrativní pracovník/pracovnice.

Ústecký kraj

Personalistka v bezpečnostní agentuře, Praha Malešice

Bezpečnostní agentura, která působí nejen v oblasti bezpečnostních služeb zaměstnávající především OZP/invalidní důchodce přijme do svého kolektivu uchazeče na pozici: PERSONALISTA/PERSONALISTKALokalita: Počernická 96, Praha 10 Malešice.Pracovní náplň:* organizace náborové práce* řešení potřeb jednotlivých projektů* denní komunikace s provozními man...

Praha


toplist