Práce v bezpečnostních službách

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Aktuální pracovní nabídky - Práce v bezpečnostních službách

Práce na vrátnici v Ostravě, dlouhodobá spolupráce, vhodné pro OZP/ID

Náplní práce:- kontrolní a pochůzková činnost- požární systém, zabezpečovací systém.Nabízíme:- práci po-ne / denní/ noční- dlouhodobou spolupráci- příspěvek na stravu pro psa.Očekáváme:- důslednost, samostatnost, poctivost- dobrou fyzickou kondici- práce s PC – alespoň základní znalost- čistý TR - vlastní pes větší plemeno

Moravskoslezský kraj

Psovod /vrátný/ pro Inv.důchodce Brno

Požadavky

Jihomoravský kraj

Pracovník/-ice na vrátnici - Praha východ - NEHVIZDY, vymezeno pro OZP/ID

Přijmeme pracovníky na vrátnici v lokalitách - Nupaky, Říčany, Nehvizdy.Očekáváme od Vás:- čistý TR, plnoletost a ochotu pracovat.Za odvedenou práci nabízíme:- možnost plánovat si směny- pracovat i na zkrácený úvazek.- dlouhodobou spolupráci- nástup možný ihned nebo dle dohody

Praha

Dozor nad areálem parkoviště, min. věk 18 let, vhodné pro OZP/ID

Náplní práce na této pozici je:- dozor nad areálem parkoviště, obsluha vjezdu a výjezdu aut a dohlížení nad řádným parkováním.Požadujeme:- min.věk 18let, čistý TR a spolehlivost.Za to nabízíme:- možnost volby směn, příspěvek na dopravu a zajištění zkoušky profesní kvalifikace Strážný 68-008-E- místo výkonu práce - Brno - Staré Brno

Operátor CCTV - PRAHA, min. věk 18 let, praxe výhodou

Hledáte práci nebo brigádu? Nabízíme volné pracovní místo na pozici: OPERÁTOR CCTV, Praha (Zličín, Čakovice, Černý Most).Náplní práce je monitoring obchodního centra pomocí kamerového systému..Očekáváme čistý trestní rejstřík, věk min. 18 let, min vzdělání - vyučen/a, spolehlivý přístup k práci, praxe na obdobné pozici velkou výhodou..Za práci V...

Praha

Recepční/ostraha - PRAHA

Náplň práce: Obsluha CCTV, obsluha EPS a EZS, komunikace se zákazníky, ostraha cenin, práce ve společenském oděvu.Požadujeme: fyzická zdatnost, samostatnost, komunikativnost, reprezentativní vzhled. Výhodou – základy anglického/německého jazyka.Mzda 85-105,-Kč /čistého.Nástup ihnedPrvotní kontakt telefonicky na tel. číslo 731 278 637, popř. emailem na mm.security...

Praha

Strana 1  další →

toplist