Práce ve strojírenství a průmyslu hledám

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Aktuální pracovní nabídky - Práce ve strojírenství a průmyslu hledám

Obsluha CNC strojů vhodná i pro absolventy

Hledáme operátora CNC strojů kvalifikovaného pracovníka, který obsluhuje obráběcí CNC stroje, provádí práce nutné pro chod daného zařízení (soustružení, frézování, broušení, vrtání), a úkony pro zajištění jak kvantitativních, tak kvalitativních potřeb firmy.

Ústecký kraj

Inzerát již není platný.

Elektromechanik údržby mzda od 30.000 Kč

Elektromechanik údržby provádí opravy elektrických a elektronických částí obráběcích strojů a zařízení, včetně zajišťování stanovených preventivních prohlídek. Provádí průběžnou kontrolu elektrických a elektronických částí strojů a zařízení a vykonává další práce související s jeho činností dle pokynů nadřízeného.

Ústecký kraj

Inzerát již není platný.

Mistr strojírenské výroby s angličtinou

Zajišťuje, řídí a organizuje činnost výrobního provozu s cílem plnění jakostních, termínových a objemových požadavků při dosažení maximální efektivnosti práce, řídí a organizuje vedoucí linek svěřeného střediska.

Louny

Inzerát již není platný.

Finančné služby

Som niekto, s primeranou súkromné vlastníctvo, a preto chceSom pomoc ľuďom v tieto časy sú finančne veľmi náročné.Môžete vidieť lesa cez stromy nie viac? Kontaktmňa a ja som sa pozrieť, čo sa dá doenVoorviac informácií môžete nás kontaktovať na e-mail: peterkraouch@outlook.com

Středočeský kraj

Inzerát již není platný.

CNC HORIZONTKÁŘ Plat od 30.000! okr.Chomutov

V naší dynamicky se rozvíjející firmě, hledáme nového kolegu na pozici "CNC HORIZONTKÁŘ".

Chomutov

Inzerát již není platný.

Výrobní ředitel

Pro náš tým hledáme schopného manažera na pozici "Výrobní ředitel"

Ústecký kraj

Inzerát již není platný.

CNC operátori / nastavovači / programátori- Holandsko - (mzda od 1 950-2 200 Eur)

Hľadáme CNC frézarov a sústružníkov na pracovné pozície do Holandska. Ide o prácu na hlavný pracovný pomer s pracovnou zmluvou na dobu neurčitú pre holandskú spoločnosť.

zahraničí

Inzerát již není platný.

hledám práci

Dobrý den.Jsem vyučený zámečník mám sv.zkoušky na elektřinu,co2 a řezání kyslíkem.Hledám lehčí manuální práci kde se nepracuje celou směnu vestoje,nejlépe dvousměnný provoz.I na zaučení,nastup dohodou.Děkuji za nabídky.t-736737744 .email-pavelkriz69@seznam.cz

Brno

Inzerát již není platný.

Soustružník

POPIS POZICE:• Zajišťuje výrobu dílů dle výkresové dokumentace.• Veškeré činnosti provádí tak, aby přispíval k dosahování firemních cílů a zajišťování trvalé prosperity společnosti.• Zodpovědnost za přesnost vyrobených dílů.POŽADUJEME:• vyučení v oboru• znalost manuálního soustruhu• technické myšlení• preciznost, manuální zru...

Ústecký kraj

Inzerát již není platný.

Operátoři výroby - až 20.000 Kč!!!

Pro mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Humpolci hledáme šikovné pracovníky do montovny a obrobny kompresorů! Výdělek až 20.000 Kč a výše!

Vysočina

Inzerát již není platný.

Strana 1  další →

toplist