Řemeslné práce

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Aktuální pracovní nabídky - Řemeslné práce

Lakýrník jistota stabilního zaměstnavatele

Hledáme nového kolegu na pozici \"Lakýrník\ "

Děčín

ponuka peňažných úverov medzi súkromnými

Som niekto, s primeranou súkromné vlastníctvo, a preto chceSom pomoc ľuďom v tieto časy sú finančne veľmi náročné.Môžete vidieť lesa cez stromy nie viac? Kontaktmňa a ja som sa pozrieť, čo sa dá doenVoorviac informácií môžete nás kontaktovať na e-mail: peterkraouch@outlook.com

Pardubický kraj

Montér výtahů

Hledáte stabilní a dobře ohodnocenou práci ? Máte zkušenosti s montážemi výtahů, případně jiných zdvihacích zařízení?V případě, že jste na obě otázky odpověděli kladně, tak pro Vás máme jedinečnou nabídku!MONTÉR VÝTAHŮNáplní práce je kontrola a kompletace materiálu před zahájením instalačních prací. Montáž výtahů dle potřeby koncernu klienta. ...

Praha

Elektrikář - flexi pass (Litoměřicko)

Společnost, jež v posledních několika letech zažívá růst, hledá do svého týmu novou posilu na pozici Elektrikáře.

Ústecký kraj

Elektromechanik údržby - Ústecký kraj

Nadnárodní společnost, jež v posledních několika letech zažívá růst, hledá do svého týmu novou posilu na pozici Elektromechanika údržby.

Servisní technik technologie BPS

Do party našich kolegů servisních techniků hledáme nové posily.

Jihomoravský kraj

Konstruktér až 30.000Kč

Česká společnost, působící ve strojírenském průmyslu hledá do svého týmu kolegu, na pozici KONSTRUKTÉR.

Pracovník údržby- Olomouc

Příjmeme na HPP pracovníka údržby (vodo, topo, elektro, stavo). Podmínkou je ŘP sk. B, manuální zručnost a čistý trestní rejstřík. Jedná se o drobné údržbové práce na budovách v Olomouckém kraji. Dopolední směny, pracovní doba -  8 hod/den. Vhodné pro OZP. Hrubá měsíční mzda 19000,-Kč. Kontakt: 601 102 653

Olomoucký kraj

servisní technik/montér výtahů pro mezinárodní společnost.

Hledáme zkušené techniky na pozici servisní technik/montér výtahů pro mezinárodní společnost. Místo výkonu práce Praha. Požadujeme technickou a manuální zručnost včetně odborné způsobilosti v elektrotechnice – vyhláška 50/70 Sb. §6 . Předešlé zkušenosti na podobné pozici výhodou. Nástup možný inhed. Bližší informace na případném pohovoru. V případě zájm...

Praha

Montér výtahů mezinárodní firmy

Náplň práce:kontrola a kompletace materiálu před zahájením instalačních prací,montáž výtahů podle metod určených společností,spolupráce s dodavateli ostatních prací.Očekáváme:SOU/SŠ v oboru elektro,praxi v oboru zdvihacích zařízení - výhodou,odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. §6 podmínkou,ŘP sk. B,osobní zodpov...

Celá Česká republika

Strana 1  další →

toplist