Řemeslné práce

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Aktuální pracovní nabídky - Řemeslné práce

Operátor/ka ve výrobě

• tato pozice je vhodná pro muže, ženy i páry • jedná se o výrobu koberců a plastů do aut • požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu také manuální zručnost (praxe v oboru výhodou) • práce vyžaduje 3 směnný provoz (8h)• platové podmínky jsou srovnatelné s kmenovými zaměstnanci • finanční ohodnocení zaměstnance ve formě bonusů • mož...

Pardubický kraj

Automechanik

Přijmeme automechanika s praxí do zavedeného autoservisu na Praze - východ .Nabízíme:zajímavé pracovní uplatnění,možnost odborného růstu,ubytování,možnost pronájmu firemního vozu.Nástup možný ihned.

Praha-východ

Práce jak brno - od 100,- čistého / h

Hledáme mezi sebe šikovné kolegy.

Brno

Práce s ubytováním zdarma!

Chcete pracovat a jednáte na rovinu?Bereme Vás!Na výrobní pozice hledáme nové kolegy.Nabízíme ubytování zdarma v místě práce.Dobře placenou práci v celé republice (Olomouc, Vysočina a další)Férové jednání!Vás čeká práce ve směnném provozu, na výrobních linkách nebo při obsluze jednoduchých strojů.Nástup možný ihned!!!

Celá Česká republika

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • pozice je vhodná pro muže, ženy i páry • zajímavé bonusy k platu navíc • možnost poskytnutí ubytování • pla...

Autoklempíř

Do našeho servisního týmu na Praze 6 hledáme nového kolegu na pozici AUTOKLEMPÍŘ!

Praha

Automechanik - Praha 6

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty, kteří mají zkušenosti na pozici Automechanik!

Praha

Operátor výroby, manipulant, montér - od 100,- / h

Na různé pracovní pozice (operátor výroby, manipulant, montér) hledáme nové šikovné kolegy a kolegyně.

Bruntál

toplist