Řemeslné práce nabídka

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Aktuální pracovní nabídky - Řemeslné práce nabídka

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních z...

Pardubický kraj

úklid Rožnov pod Radhoštěm

Přijmeme zaměstnance na úklid 7x v týdnu vždy cca 2 hodiny v dopoledním čase.Veřejné prostory nádraží.Mzda 6000Kč za měsíc.DPP.Vhodné pro důchodce. Rožnov pod Radhoštěm

Zlínský kraj

Opravář jízdních kol

Náplň práce:- Servis jízdních kol- Komunikace s vedoucím servisu - Objednávky komponent k opravám jízdních kol a elektro kol- Pravidelný reporting nadřízenému o stavu servisních zakázekPožadujeme:- Vzdělání v technickém oboru nebo prokazatelné zkušenosti v obdobném oboru- ŘP sk.B – aktivní řidič- Znalost práce na PC- Proaktivní přístup k řeše...

Praha

úklid Moravskoslezský kraj

Přijmeme na hlavní pracovní poměr mobilního uklízeče pro Moravskoslezský kraj na venkovní úklidové práce (jízda autem po regionu s úklidem jednotlivých úklidových míst, úklid čisticím strojem, rozvoz pracovníků). Podmínkou je ŘP sk. B. Osoba s ČID vítána. Více informací na tel.č. 607082341.

Moravskoslezský kraj

Hledáme spolehlivé kolegy, požadujeme alespoň základní vzdělání, výhodou je i ŘP, vhodné pro OZP, důchodce, možno jako DPP, DPČ i HPP. Náplní práce je úklid nádražních budov, nástup ihned

Brno

Zedníci na Slovensko - od 1200 €, ubytování zdarma

Hledáme zedníky s praxí na zavedenou zakázku na Slovensku, oblast Trnava.

zahraničí

Uklízečka - Radnice Brno (pro OZP, OZZ)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště Brno – střed - Dominikánské nám. šikovnou a spolehlivou kolegyňku, osobu se zdravotním omezením na pozici Uklízeč/ka na HPP – zkrácený úvazek. Nástup ihned.

Jihomoravský kraj

Uklízečka - Nové Město na Moravě (vhodné pro OZP, OZZ)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – úklidová společnost s dlouholetou tradicí hledá na úklidové práce šikovné pracovníky na pozici Uklízeče/ky do zdravotnického zařízení v Novém Městě na Moravě.

Vysočina

Pracovník na mytí oken - Brno (pro OZP, OZZ)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – hledá pro pracoviště v Brně – Černovicích šikovného a spolehlivého pracovníka - muže na mytí oken. Nástup možný ihned.

Uklízečka – FN Brno Bohunice (ranní úklid)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá šikovné kolegyně na pozici Uklízečka na ranní úklid lůžkových odd. a internátu zdravotních sester ve FN Brno Bohunice.

Strana 1  další →

toplist