Práce Brigády Ústecký kraj

Kategorie

Aktuální pracovní nabídky - Práce Brigády Ústecký kraj

Pracovník ostrahy - Litvínov

Významná a stabilní společnost s dlouhodobou působností na českém trhu hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Pracovník ostrahy do Litvínova na ranní a noční směny (12 hod.)

Most

Projektový manažer v automotive

Velmi zajímavá pracovní nabídka pro zkušené němčináře. Uvažujete o změně zaměstnání, máte rádi, když má Vaše práce smysl a hledáte stabilního zaměstnavatele, který Vás bude brát jako partnera a ne jen jako "jednoho z davu"?

Ústecký kraj

Strojní konstruktér - Louny

Profil společnosti:Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PATOK a. s., poskytovatel služeb v oblasti odpadů a čištění se zaměřením především na průmyslové odpady (teplárny, chemické závody, strojírenské podniky aj.), na stavební práce týkající se kanalizace a vodovodů, na sanační práce, ale též na sběr a zpracování nebezpe...

Ústecký kraj

Programátor robotů atraktivní mzda!

Pojďte s námi chytnout příležitost za pačesy!

Ústecký kraj

Elektromechanik údržby mzda od 30.000 Kč

Elektromechanik údržby provádí opravy elektrických a elektronických částí obráběcích strojů a zařízení, včetně zajišťování stanovených preventivních prohlídek. Provádí průběžnou kontrolu elektrických a elektronických částí strojů a zařízení a vykonává další práce související s jeho činností dle pokynů nadřízeného.

Ústecký kraj

Operátor CNC 13tý plat + BONUSY

Do našeho rozšiřujícího se týmu hledáme posilu na pozici CNC operátora.

Ústecký kraj

Projektový manažer s atraktivními bonusy

Chceš být součástí společnosti, která si své lidi do týmu velmi pečlivě vybírá, záleží ji na svých zaměstnancích a dokáže je také náležitě ocenit?Máte zkušenosti s řízením projektů zejména v oblasti strojírenstí, výbornou znalost AJ a technický background? Pokud toto všechno splňuješ a chceš pracovat pro společnost, která patří ke světové špičce ve...

Ústecký kraj

Elektro údržbář vhodné i pro absolventy !

Máte zkušenosti na pozici elektrikáře či elektroúdržbáře? Vlastníte vyhlášku 50 ? Tak to hledáme právě Vás!

Ústecký kraj

Hlavní účetní mzda od 40.000 Kč hrubého

V oblasti účetnictví máte bohaté zkušenosti a cítíte se v tabulkách a účtování jako ryba ve vodě? Anglicky mluvíte skoro stejně dobře jako česky? Pak neváhajte a přihlaste se nám!

Ústecký kraj

Strana 1  další →

toplist