Pravidla inzerce

Inzerce bez registrace:

K podání inzerce ani k registraci není nutný e-mail.

K podání inzerátu bez odkazu na internetovou prezentaci není nutná registrace.

Registrovaní uživatelé mají tyto výhody:

Vložení odkazu internetové prezentace.

Editace / deaktivace inzerátů.

Předvyplněné kontaktní údaje při zadávání inzerátů.

Pravidla:

Administrátor těchto stránek si vyhrazuje možnost vymazat, popřípadě pozměnit jakýkoliv NEplacený inzerát bez předchozího informování inzerenta a to bez udání důvodu.

Administrátor je oprávněn uživatelům využívajících NEplacených služeb, dle vlastního úsudku a bez předchozího upozornění znemožnit podávání inzerátů i přístup na doménu Staff.cz

Kontaktní údaje zadavatele inzerátu, vyplněné mimo formulářová pole určená pro kontaktní údaje budou viditelné i po konci platnosti inzerátu.

! Ochrana osobních údajů:

Administrátor má přístup k údajům inzerentů zadaných při registraci a je mu známá IP adresa z které byl inzerát podán, popřípadě IP adresa z které byla provedena registrace.

Uživatelům portálu Staff.cz registrovaným pod emailem, bude zasíláno provozní, nebo reklamní sdělení, maximálně 2x ročně.

Reklamní společnosti zobrazující na těchto stránkách reklamy třetích stran, mohou za účelem efektivnějšího zobrazování reklam využívat údaje o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek.

Chcete-li se o postupech těchto společností dozvědět další informace, nebo jim zabránit ve využívání uvedených údajů, využijte odkazy jednotlivých společností níže.

Centrum pro ochranu osobních údajů Google.


toplist